Studenti sa smjera Grafički dizajn i vizuelne komunikacije Banjaluka College-a, pod vodstvom mentora Zorana Gazibarića organizovali su po drugi put okupljanje studenata grafičkog dizajna radi razmjena ideja i iskustava u nastavi i praksi.

Studenti Banjaluka College-a, Fakulteta za tehničke studije iz Travnika, Tehnološkog fakulteta iz Banjaluke kao i učenici srednje Grafičke škole iz Banjaluke uz suorganizaciju Tehnološkog fakulteta iz Beograda pokazali su zavidan nivo praktičnog i teoretskog znanja, te tako svojim prezentacijama proširili i umrežili svoja znanja i iskustva.

Veliki broj izloženih studentskih radova ostavio je snažan dojam na sve goste i učesnike.

Program konferencije dodatno su obogatili i članovi plesnog udruženja “Salsa Puerto” koji su svojom plesnom izvedbom otvorili našu konferenciju.

Zahvaljujemo se svim gostima i učesnicima i najavljujemo Studentsku konferenciju .JPG 2020!

PREGLEDAJTE OSTALE FOTOGRAFIJE