Poštovani nastavnici, saradnici i studenti BLC-a,

BLC, kao i prethodnih, i ove godine organizuje studijsku posjetu visokoškolskoj ustanovi u Austriji- Fachhochschule Wiener Neustadt (University of Applied Sciences Wiener Neustadt), na kojoj se u petak, 01.03.2019. godine održava „Dan otvorenih vrata“ u okviru koga će biti predstavljeni fakulteti i studijski programi, uslovi upisa i način studiranja, te razne inovacije iz oblasti ekonomije, menadžmenta, marketinga, inženjerstva, mehanike, informatike, elektronike, biomedicine,  zdravstva, sporta i drugih oblasti.

Studijska posjeta traje tri dana (dva noćenja) i to: četvrtak (28.02.), petak (01.03.) i subota (02.03.).

Predviđeni termin polaska je srijeda/četvrtak noć. Planirani povratak u Banja Luku je u subotu u večernjim satima.

Smještaj je u hotelu Austria Trend Eventhotel Pyramide u predgrađu Beča i uključuje dva noćenja sa doručkom.

Troškove prevoza snosi BLC, a troškove smještaja u hotelu i troškove za putno zdravstveno osiguranje snosi svaki učesnik putovanja. Cijena smještaja u hotelu iznosi 65 EURA (za dva noćenja sa doručkom), a cijena putnog zdravstvenog osiguranja iznosi 3 KM.

Rok za prijavu i uplatu je ponedjeljak, 05.02.2019. godine.

Svi zainteresovani su dužni da lično dođu u Studentsku službu BLC-a radi prijave i uplate.

Za prijavu je potrebno u Studentsku službu dostaviti:

1. Ime i prezime, broj indeksa
  2. JMB
  3. Kopiju pasoša (lica koja imaju pasoš Republike Srbije dužna su da pored kopije pasoša dostave i kopiju lične karte)
  4. Broj telefona
  5. Iznos troškova za smještaj i putno zdravstveno osiguranje, odnosno 65 EURA i 3 KM

Zbog ograničenog broja mjesta molimo vas da poštujete navedeni rok jer se isti neće produžavati.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Studentskoj službi BLC-a na broj telefona 051/433-010.

Detaljan program putovanja sa satnicama biće blagovremeno objavljen.

PRILOZI:

VAŽNA NAPOMENA:

SVI UČESNICI MORAJU IMATI BIOMETRIJSKE PASOŠE SA ROKOM VAŽENJA JOŠ TRI MJESECA PO POVRATKU IZ EU.

Menadžment BLC-a