Visokoškolska ustanova „Banja Luka College“ vas poziva na učešće na Trećoj međunarodnoj naučnoj konferenciji Mediji i ekonomija

MEĐUNARODNA NAUČNA KONFERENCIJA MEDIJI I EKONOMIJA – MES 2017

pod nazivom „Medijska i finansijska pismenost

Poziv

za učešće na Trećoj međunarodnoj naučnoj konferenciji Mediji i ekonomija koja će se održati 15.9.2017. na Visokoškolskoj ustanovi „BANJA LUKA COLLEGE“ u Banjoj Luci.

Organizatori Konferencije su Visokoškolska ustanova „Banja Luka College“, Fakultet za menadžment u Sremskim Karlovcima Univerziteta Union Nikola Tesla“ Beograd i Visoka škola modernog biznisa Beograd

Tema naučnog skupa je „Medijska i finansijska pismenost. Pozivamo vas da naučna saznanja i iskustva do kojih ste došli u procesu istraživanja, predočite naučnicima i stručnjacima iz različitih oblasti u okviru glavne teme za pisanje radova:

• Medijska pismenost
  • Finansijska pismenost
  • Obrazovanje mladih
  • Tehnološke inovacije i mediji
  • Etički izazovi
  • Novi mediji
  • Budućnost radija
  • Terorizam i mediji
  • Migracije i ekonomije
  • Buduća slika Evrope
  • Uloga medija u migrantskoj krizi
  • Izazovi tehnoloških inovacija
  • Globalni mediji i mladi
  • Korporativni kapitalizam i mediji
  • Etika i globalizacija
  • Javni servisi u tržišnoj ekonomiji
  • Odnos politike i medija
  • Uloga i značaj medija u ekonomiji
  • Obrazovanje i globalni mediji

Radujemo se vašem dolasku.

pdfPoziv za učešće

Invitation