U organizaciji studentske organizacije Banja Luka College-a održan je prvi turnir u stonom tenisu.

Na turniru je učestvovalo 36 takmičara sa BLC-a i Ekonomskog fakulteta Univerziteta Banja Luka.

Organizacija takmičenja je bila na veoma visokom nivou, a organizator takmičenja sebi je postavio zadatak da sitnije nedostatke otkloni za naredni turnir koji će se održati u maju 2011. godine. Dejan Ćutković, predsjednik studentske organizacije, nakon svečane dodjele nagrada, izjavio je da se nada da će ovaj turnir postati tradicija i da će već naredne godine biti takmičara sa više fakulteta i visokih škola iz Banja Luke, a i iz RS i cijele BiH.

Pobjednici I stonoteniskog turnira Banja Luka College-a je student Dragan Milinković. Drugo mjesto je pripalo Dariju Rajaku, dok je treće mjesto osvojio Danilo Novaković, student Ekonomskog fakulteta, dok je četvrti Klaudio Milankovic.

Čestitamo pobjednicima i svim učesnicima na fer i sportskoj borbi.